JooMix.org

HAZIR YEMEK VE CATERING HİZMETLERİ

Sizlerde sektörde olan süreklik arz eden menülerden sıkıldıysanız Doyum94 ailesine misafir olun. Farklılık arayan müşterilerin sürekli ve benzer yemeklerin oluşturduğu standart hizmetlerden memnun olmaması ihtimaline karşı, Vip menü uygulamasını yeni bir soluk olarak Toplu yemek sektörüne uygulamış bulunuyoruz.

Doyumunuz sağlıklı ve lezzetli olsun sloganı ile çıktığımız bu yolda, böylesi talepler neticesinde Doyum94 Catering olarak amacımız hem farklı grupların farklı standartlarda hizmet almasını sağlamak, hem de kaliteli ve güvenilir yemek hizmetimiz ile kaliteli aşçıların, lezzetli dokunuşlarıyla siz değerli konuklarımızın damaklarına eşsiz tatları ulaştırmaktır.

Farklı sunum şekilleriyle beğenilerinize sunulan Vip Paket yemek hizmetimiz özel menü seçeneklerinin yanı sıra, ikram şekliyle de doğaya dost ( Yenilenebilir Enerji ), sağlıklı ve temiz sunum ( T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ) karton ambalajlar ile Beyaz ve Altın yaka personel gruplarının talep ettiği yeni tür beslenme tercihidir.

Küçük sayıların oluşturduğu organizasyonlarda, büro ofis gibi yemekhane imkanı bulunmayan işletmelerde veyahut Otel ve Market gibi aynı anda yemek tüketiminin mümkün olmadığı çalışma şekillerine sahip kuruluşlarda, öğlen ve akşam yemeklerini bireysel olarak, el değmeden ısıtarak tüketimini sağlamayı amaçlayan Vip Paket yemek aynı zamanda da Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerini de çalışma ortamlarınıza getirmektedir.

 

VIP Yemek kaplarımız dönemsel olarak yeniden ekilen ormanlardan elde edilen saf selülozdan oluşmaktadır. Gıda ile temas güvenliği bakımından mükemmel, geri dönüşümlü ve doğal çözünürdür. Dondurucudan Fırına VIP Yemek kaplarımız su, yağ ve ısıya karşı dayanıklılık veren PET kaplama, gıda ile direk temas bakımından en iyi seçenektir.

PET bariyer kaplaması, gıdayı istenmeyen etkilere karşı koruması için özel olarak geliştirilmiştir, çok farklı sıcaklıklarda üstün performansa sahiptir. PET kaplı VIP Yemek kaplarımız, değişik sıcaklıklardaki üstün performansı sayesinde ürünlerin – 40°C derecede derin dondurucuda saklanmasına, +200°C derecedeki normal fırınlarda veya mikrodalga fırınlarda ısıtılması veya pişirilmesine olanak sağlar.

Vip Doyumunuz sağlıklı ve lezzetli olsun.

Bu sayede kısıtlı zamanı olan tüketiciler bu ürünleri fonksiyonelliklerinden ötürü tercih etmektedir. VIP Yemek kaplarımızın hammaddesi olan karton, dünyanın önde gelen karton üreticileri tarafından sağlanmaktadır, gıda ile direk temas, hijyenik üretim, kalite kontrol sistemleri ve gıda güvenliği konusunda sertifikalanmıştır. 

VIP Yemek kaplarımız taze, soğutulmuş ve derin-dondurulmuş gıdalar ve hazır yemekler için ideal ambalaj seçeneğidir.

İkitelli OSB. Mah. Mutfakçılar San. Sit. M7 Blok No:17-19-21-23 Başakşehir İstanbul
Tel: 0212 418 74 74
Fax: 0212 616 03 94