JooMix.org

Kusursuz Hizmet, Kusursuz Yemek

Doyum94 ailesi olarak, verdiğimiz hizmetlerin her daim aynı lezzet ve Standard aralığında olmasını sağlamayı hedef edindik...

Günlük tabldot, özel davetler, açık hava yemekleri, barbekü ikram ve kokteyllerinizde profesyonel servis ekibimiz, özel servis ekipmanlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Doyum94 Catering, Gıda Mühendisleri, Uzman Gıda Kontrolörleri, Lisanslı Aşçıları ve yardımcıları ile her gün 20.000 kişilik standart menü üretim kapasitesine sahip, entegre bir tesistir.

Mutfağımızda oluşan taleplere göre günlük özel menüler hazırlana bildiği gibi menülerimiz Türk ve Dünya mutfağı olarak düzenlene bilmektedir.

Sizde bu eşsiz lezzetlere Doyum94 ile ulaşın. Ancak kusursuz hizmet ile kusursuz yemeğe ulaşılır…

 

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Merkez mutfaklarımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.

Taşıma yemek hizmeti, mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirlemiş olduğunuz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz Thermo-box adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir. Fakat Thermo-box ile getirilmiş dahi olsa yemeklerin tekrar ısıtılması gerekmektedir.15 kişinin üzerindeki firmalar için benmari adı verilen ısıtma yemek kapları temin edilir. Benmari ile yemekleriniz buhar ile sağlıklı bir şekilde ısıtılır.

 

YERİNDE PİŞİRME YEMEK HİZMETİ

İşyerinizin de bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depo alanınız var ise, yemeğinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis edebiliriz. Mutfağınızın ve yemekhanenizin hem teknik anlamda hem de görsel anlamda kurulumu, revizyonu için teknik ekibimiz de hizmetinizde olacaktır. Teknik bakım onarım servisimiz mutfak ekipmanlarının periyodik bakımını üstlenecektir. Tüm detaylar bize, güven ve rahatlık duygusu ise size ait olacaktır.

Yerinde üretim yemek hizmetinde, yemekleriniz sizin mutfağınızda üretilir ve sunuma hazırlanır. Yemek menüleri aylık olarak tamamen müşterinin talepleri dikkate alınarak oluşturulur. Gıda mühendislerimiz tarafından düzenli olarak hizmet kalitesi kontrol edilir ve proje sorumlusu gıda teknikeri üretimin her aşamasında rol alır. Bu şekilde yerinde yemek üretim sistemi ile işletmeler, asli durumlarının dışındaki gereksinimlerini Catering firmalarıyla karşılayarak, gerek kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almaktadırlar, gerekse kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmayı sağlamaktadırlar.

 

ORGANİZSYON

Event& Design

Catering, Piknik,  Düğün, Kokteyl, Davet&Outside…

Organizasyon dendiğinde akıllara düğün, davet, açılış ve daha birçok şey gelir. Bu değerli anları taçlandıran özel gün ve geceler hayat çizgisinde unutulmayacak lezzetler bırakır hafızalarda. 

Doyum 94 ailesi olarak bu özel anılarınızı daha da keyifli hatıralara dönüştürmek için uzman kadromuz ve profesyonel Catering hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Doyum94 olarak sunduğumuz kaliteli hizmet ve organizasyonlarınıza katacağımız değerlerle sizlere yeni anılar kazandırmayı hedefliyoruz. Beklentiniz olanı karşılamak bizim, güzel vakit geçirme konforunu yaşamak sizin işiniz olsun. Bırakın hizmeti biz yapalım, sizlerde konuklarınızla keyifli anları yaşayın.

Unutmayın sizin için özel olan her anınız, bizim için çok değerli…

 

VİP PAKET YEMEK

Sizlerde sektörde olan süreklik arz eden menülerden sıkıldıysanız Doyum94 ailesine misafir olun. Farklılık arayan müşterilerin sürekli ve benzer yemeklerin oluşturduğu standart hizmetlerden memnun olmaması ihtimaline karşı, Vip menü uygulamasını yeni bir soluk olarak Toplu yemek sektörüne uygulamış bulunuyoruz.

Doyumunuz sağlıklı ve lezzetli olsun sloganı ile çıktığımız bu yolda, böylesi talepler neticesinde Doyum94 Catering olarak amacımız hem farklı grupların farklı standartlarda hizmet almasını sağlamak, hem de kaliteli ve güvenilir yemek hizmetimiz ile kaliteli aşçıların, lezzetli dokunuşlarıyla siz değerli konuklarımızın damaklarına eşsiz tatları ulaştırmaktır.

Farklı sunum şekilleriyle beğenilerinize sunulan Vip Paket yemek hizmetimiz özel menü seçeneklerinin yanı sıra, ikram şekliyle de doğaya dost ( Yenilenebilir Enerji ), sağlıklı ve temiz sunum ( T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ) karton ambalajlar ile Beyaz ve Altın yaka personel gruplarının talep ettiği yeni tür beslenme tercihidir.

Küçük sayıların oluşturduğu organizasyonlarda, büro ofis gibi yemekhane imkanı bulunmayan işletmelerde veyahut Otel ve Market gibi aynı anda yemek tüketiminin mümkün olmadığı çalışma şekillerine sahip kuruluşlarda, öğlen ve akşam yemeklerini bireysel olarak, el değmeden ısıtarak tüketimini sağlamayı amaçlayan Vip Paket yemek aynı zamanda da Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerini de çalışma ortamlarınıza getirmektedir.

Vip Doyumunuz sağlıklı ve lezzetli…

 

MENÜLERİMİZ

Müşterileri menülerimiz, menü komisyonumuz tarafından aylık olarak hazırlanır. Menü komisyonumuzda, Diyetisyenimiz, Gıda Mühendislerimiz, Arge Müdürümüz, Hijyen ve Kalite Müdürümüz, Aşçıbaşımız ve Operasyon Müdürlerimiz yer almaktadır. Menü komisyonumuz, aylık düzenlenen menü toplantısında bir sonraki ayın menüsünü planlar. Master menülerimiz, hijyenik yemekler sunma ilkesinden hareketle, mevsim sebzelerine, müşteri profiline, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre çoktan seçmeli olarak hazırlanır.

BELGELERİMİZ

YERİNDE ÜRETİM bullet flower KENDİ MUTFAĞINIZ KENDİ MALZEMELERİNİZ
VİP&PAKET YEMEK bullet flower HAZIR YEMEK VE CATERING HİZMETLERİ
TABLDOT YEMEK bullet flower HERKESE HER KESEYE UYGUN FİYATLAR

İkitelli OSB. Mah. Mutfakçılar San. Sit. M7 Blok No:17-19-21-23 Başakşehir İstanbul
Tel: 0212 418 74 74
Fax: 0212 616 03 94